آدرین رضایی


شرکت تولیدی و بازرگانی «سرآمد تجارت والا» ثبت شده به شمارۀ ۵۳۱۴۱۷ در ادارۀ ثبت شرکتها از میان سالهای طولانی و پربار و مملو از تجربۀ کاری بنیانگذارانش در سال ۱۳۹۷ به صورت رسمی پا به عرصۀ وج

تماشای جزئیات بیشتر

! ما میدانیم شما چه چیزی نیاز دارید


! شروع کن

خدمات ما نسبت به شما


طرحی از جنس الماس

تمامی طراحی ما استاندارد بوده و با بهترین کیفیت عرضه میشود

ارسال سفارشات

ارسال سریع سفارشات شما کمتر از یک هفته

تغییر در طراحی

شما میتوانید بعد از سفارش خود تغییراتی در طرح خود ایجاد کنید

ساخته شده توسط عشق

تمامی محصولات ما تمام عشق ساخته شده اند

شرکت سرآمد تجارت والا
آدرین رضایی

شرکت تولیدی و بازرگانی «سرآمد تجارت والا» ثبت شده به شمارۀ ۵۳۱۴۱۷ در ادارۀ ثبت شرکتها از میان سالهای طولانی و پربار و مملو از تجربۀ کاری بنیانگذارانش در سال ۱۳۹۷ به صورت رسمی پا به عرصۀ وجود گذارد. فکر تأسیس چنین شرکتی از مدتها قبل در نزد آغازکنندگان آن به صورت پروژه‏ای در حال تدوین و بررسی بود که پس از پایان دورۀ آزمایشی رسماً وارد دنیای رقابت گردید. مطابق نظر، سلیقه و توانائی های موسسانش، این شرکت بر منوال امور بازرگانی خارجی و تجارت بین المللی در حرکت است و نیز سوابق چندین سالۀ اعضاء خود را که در زمینه های مختلف صاحب نظر و تجربه هستند، به عنوان پشتوانۀ خود می‏بیند.
به طور مشخص، زمینۀ کاری این شرکت به طور غالب در بخش صنایع غذائی بوده ولی طرحهای گسترش آن برای سالهای آتی فعالیت در دست بررسی است. به طور کلی از محصولات تجاری شرکت می‏توان به انواع خرما؛ زعفران، زیتون، میوه و سبزیجات، خشکبار، میوه های خشک شده، محصولات گروه دوم دامی شامل پوست و روده و در آینده نزدیک مواد کانی و معدنی نام برد.
همگی این محصولات از درجۀ بالای کیفی برخوردار بوده و تولید بنگاههای مختلف و مولد داخل کشور هستند که توسط خطوط تولید و پردازش و نیز بسته بندی با گرید سطح جهانی پشتیبانی میشوند تا نهایت رضایت مشتری جلب گردیده و در عین حال مبداً مولد ارز و نیز گردش چرخ اقتصادی برای کشور و فعالان اقتصادی داخل باشد.

کد امنیتی رفرش

همین حالا ما را لمس کنید


. آیا شما برای ایجاد پروژه جدید با ما آماده هستید ؟ خیلی خوب . از طریق ایمیل و شماره تماس با ما درمیان بگذارید
ما در اسر وقت به سفارش شما رسیدگی میکنیم

123-456-6789